esmaspäev, 22. november 2010

Pärlid

Nii nagu oli Mardilaada- eelne nädal täis kiirustamist, jätkus see paraku ka peale laata. Nõnda ei jõudnudki oma muljeid siia varem kirja panna. Aga tänagi veel küsiti minult, et kuidas laadal läks? Väga kenasti läks! Ja mu meelest andisid oma laadatundeid sedavõrd toredasti edasi Merike ja Liis. Ühinen siin ühel meelel koos nendega :)
Tõepoolest, pikad laadapäevad möödusid tegelikult imekiiresti, nii palju oleks veel tahtnud uudistada teiste tegemisi, näppida kaunist käsitööd ja nautida head seltskonda. Nagu ikka, jäid meelde eredamad tegijad, nende hulgas taas Emma Leppermann ja minu seekordne vaieldamatu lemmik Monika Plaser (a.k.a Savitaks) oma väljapanekuga. Rõõm oli seda suurem kui kuulsin, et Monika käsitöö seekordse laada parimaks tunnistati! Armas inimene, väga lahedate ideedega, ja tulihingeline ketraja. Tunnustus oli igati vääriline! Siin pildil üks Monika tootearendus, mis mulle eriti meeldis:

Jah, nii palju ilusat ja ehedat käsitööd, üllatavaid ideid ning juba ennegi nähtuid....tõelisteks pärliteks Mardilaadal on ja jäävad kõige selle toreduse juures aga ikkagi inimesed ise. Need, kellega oled laadast laadani terve aasta koos toimetanud, või kellega vaid kord aastas sealsamas laadal kohtud. Need, kellega eelnevalt vaid meilitsi või muul virtuaalselt moel suhelnud oled, ja nüüd lõpuks laadal silmast-silma tutvud. Või hoopis täiesti uued tuttavad, kes jagavad sinuga su isetegemise rõõme.
Liis kirjutas: "Mardilaat sai läbi, elagu Mardilaat!" Ja nii ongi :)

Elagu Mardilaadainimesed!

1 kommentaar:

  1. Laat oli väsitav, kuid nüüd on "piinad" ununenud ja võib öelda, et väga lahe oli. Näha ilusat käsitööd ja kohtuda vanade tuttavatega ja saada uusi sõpru.
    Olen siiani üllatunud oma edust, kuid on hea meel, et mu tehtu ka teistele meeldib, see annab indu edasi pürgida.
    Ja aitähh ilusate sõnade eest :)
    -Monika

    VastaKustuta

LinkWithin

.